اوایل خیلی انگیزه برای یادگرفتن سازم داشتم ولی حالا دلسرد شدم!

اوایل خیلی انگیزه برای یادگرفتن سازم داشتم ولی حالا دلسرد شدم!

این موضوعیه که بیشتر هنرجوها در طول دوران آموزش به مراتب با آن درگیر میشن و امری کاملا طبیعیه. تا وقتی که هنرجو نتونه یک قطعه ی موسیقی رو کامل و با احساس اجرا کنه و از اجراش لذت ببره، این افت و خیزها وجود خواهد داشت؛ و اینجاست که یک مدرس موسیقی باتجربه میتونه با روحیه دادن و ارائه ی راهکارهای لازم، هنرجو رو از این وضعیت بیرون بکشه.
این مسئله در افرادی که به صورت خودسرانه و بدون کمک مدرس اقدام به یادگیری موسیقی میکنند بیشتر اتفاق میافته و هرچند که افرادی هم که از طریق مجازی آموزش می بینند نیز از این امر مستثنی نیستد. متاسفانه یکی از ایرادهایی که به آموزش مجازی وارد هست نیز همین موضوعه و اگه هنرجو در این راه پشتکار و انگیزه ی کافی نداشته باشه، به همان سرعتی که علاقه مند به یادگیری ساز شده، به همان سرعت هم از ادامه دادنش دلسرد میشه و چون مرتب نمیتونه در کنار یک مدرس باتجربه و آگاه حضور پیدا کنه و مدرسش با ایجاد انگیزه، وی رو برای ادامه ی راه تشویق کنه، بعد از مدت کوتاهی از ادامه دادن آموزش منصرف میشه.

برای بهره مندی از مشاوره ی رایگان در زمینه ی آموزش موسیقی اینجا کلیک نمایید.

برچسب ها:
دلسرد شدن از موسیقی, دلسردی موسیقی, خسته شدن از موسیقی, دلزدگی یادگیری موسیقی, ازدست دادن انگیزه موسیقی, آموزش مجازی, ایرادات آموزش مجازی, اشکالات آموزش مجازی


دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “اوایل خیلی انگیزه برای یادگرفتن سازم داشتم ولی حالا دلسرد شدم!”

  1. ن. جمالی نیم‌رخ
    ن. جمالی

    ممنون از راهنماییتون🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 09339626002