برای دانلود نت‌های دلخواه خود و یا دانلود کتاب آموزشی “بهار کمانچه” به انتهای سایت رفته و در قسمت “دسترسی سریع‌تر” بر روی گزینه‌‌ی “نت انواع ساز موسیقی” کلیک نموده تا به صفحه‌ی فروشگاه هدایت شوید.

سپس از لیستی که باز می‌شود نوع ساز دلخواه خود را انتخاب نمایید تا نت‌های مربوط به آن ساز برای شما نمایان شود.
توجه: انتخاب نوع سطح‌بندی بسته به سابقه‌ی آموزش موسیقی و میزان توانایی هنرجو دارد که شامل سطح یک(مبتدی)، سطح دو(متوسط) و سطح سه(حرفه‌ای) می‌باشد. در این قسمت به دلخواه سطح یک کمانچه و ویلن انتخاب شده است.

پس از انتخاب نت موردنظر بر روی نام آن کلیک کرده تا اطلاعات مربوط به آن را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ازجمله متن آهنگ و یا شنیدن فایل صوتی و همچنین آگاه شدن از نظرات سایر کسانی که قبلا آن را دانلود نموده‌اند میتوانید به قسمت‌های پایین‌تر برگه مراجعه نموده و با کلیک بر روی آیکن مربوطه محتویات هرکدام را مشاهده نمایید.

پس از اطمینان کامل از نت انتخابی بر روی “دانلود” کلیک می‌نماییم.

بعد از کلیک بر روی “دانلود” به این صفحه وارد خواهید شد و در صورتی که نت موردنظر را چندبار به اشتباه انتخاب کرده باشین در این برگه میتوان آن را اصلاح نمود.(درصورتی که در این قسمت بخواهید نام نتی که به اشتباه در برگه خرید وارد شده است را پاک نمایید، باید تعداد آن را صفر قرار دهید)

پس از اصلاح تعداد خرید نت موردنظر بر روی “بروزرسانی سبد خرید” کلیک کنید تا ویرایش تعداد خرید اعمال شود.

در صورتی که تعداد خرید نت موردنظر اصلاح شد بر روی “اقدام به پرداخت” کلیک نمایید.

در مرحله‌ی بعد مشخصات خود را به دقت وارد نمایید تا در صورتی که پس از خرید، اشکالی در دانلود پیش آمد، مدیران سایت بتوانند لینک دانلود جدیدی برای شما ارسال نمایند.
توجه: برای درج شماره تلفن، اعداد را به انگلیسی وارد نمایید.

اکنون به پایین برگه رفته و سفارش را ثبت نمایید.
دقت نمایید که برای ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
۱- اگر قصد دارید به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت کرده تا بلافاصله بتوانید فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید، این گزینه را تیک بزنید.

۲- اگر شما به رمز دوم دسترسی نداشته و یا به دلایلی قصد ندارید به صورت آنلاین پرداخت نمایید، میتوانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت یا شماره حساب مدیران سایت واریز نموده و فیش واریزی را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نموده تا پس از بررسی، فایل مورد نظر برایتان ارسال گردد.
برای این منظور گزینه ی دوم را تیک بزنید.

درصورتی که در هرکدام از مراحل فوق سؤالی داشته باشید می توانید از طریق این گزینه سوال خود را مطرح نموده تا بلافاصله پاسخ خود را دریافت نمایید.

پس از انتخاب روش پرداخت، بر روی ثبت سفارش کلیک نمایید.

در این برگه مشخصات کارت بانکی خود را وارد نموده و مجددا بر روی “پرداخت” کلیک نمایید.

درصورتی که به طور خودکار برگه‌ی دانلود برای شما باز نشد بر روی “تکمیل فرایند خرید” کلیک نمایید تا به برگه‌ی دانلود وارد شوید.
توجه: درصورتی که در این مرحله دکمه‌ی برگشت را فشار داده و یا از سایت خارج شوید، تمام مراحل قبل را از دست داده و دیگر نمی‌توانید نت موردنظر را دانلود نمایید و اگر به صورت اتفاقی این کار را انجام دادید از قسمت نظرات که در زیر نت انتخابی گذاشته شده، مدیران سایت را آگاه نمایید تا لینک کمکی را به شماره موبایلی که در هنگام خرید وارد نموده‌اید ارسال نمایند.

در نهایت با کلیک بر روی گزینه‌ی زیر می‌توانید نت خریداری شده را دانلود نمایید.

× پیغام به مدیر فروشگاه